Co jsou to pobyty 
na samotě s koučem osobního rozvoje?
Pokud máte dojem, že potřebujete ve svém životě změnu, že vám nic nechybí, ale pořád nejste spokojení, že ve vašem životě jsou témata, která sami nevyřešíte, potom jste u nás správně!
Kombinace klidného prostředí obklopeného přírodou, odborná podpora založená na kvalitních zkušenostech a komfortní ubytování poskytují každému účastníkovi možnost najít tu správnou cestu.  
ODBORNÁ PODPORA
Každý den pobytu má účastník možnost hodinové konzultace, kde pod vedením zkušeného mentora a kouče postupně hledá jaké další kroky podniknout, co v životě změnit, jak konkrétně se zařídit, aby věci byly tak, jak si představuje. Není to jen povídání, je to vystavění jasných postupů, plánů a konkrétních změn, které ve výsledku vedou k určenému cíli. 
KLIDNÉ PROSTŘEDÍ
Jak jinak se chcete na sebe naladit a zjistit, jak se v životě zařídit, než tak, že budete v klidu? Vystoupením ze zaběhnutých vzorců, náhledem "shora" a zastavením se v bezpečném a klidném prostředí vytváříme základ vyřešení mnohdy hodně složité životní situace, ve které se klienti nachází, když k nám klienti přijíždí. 
KOMFORTNÍ UBYTOVÁNÍ
​​​​​​​V každém z našich prostorných 1-4 lůžkových apartmánů najdete prostornou obývací ložnici se dvěma až čtyřmi postelemi, pohodlným relaxačním koutkem tvořící křeslo a stolek s lampičkou nebo  stůl a židle nebo gauč a stolek
předsíňku s velkou skříní, věšákem, koupelnu s WC, sprchovým koutem a umyvadlem, fén na vlasy, osušky a ručníky, šampon, sprchový gel, mýdlo. Všechny apartmány mají k dispozici společnou kuchyň s jídelnou.
MOŽNOST SI ZARYBAŘIT
​​​​​​​Usedlost, díky své poloze, a tomu, že k ní patří rozsáhlé pozemky, poskytuje další možnosti, jak si odpočinout. Mezi ně patří možnost rybaření na jednom ze soukromých rybníků.