Relaxační a vzdělávací centrum 
S mnoha životními situacemi si nedokážeme poradit sami, proto je vám k dispozici náš odborný tým, který je připraven s vámi hledat cestu k jejich řešení
JSME PŘIPRAVENÉ POSKYTNOUT PODPORU
Rozhodly jsme se žít svůj sen. Zčásti nás podpořily okolnosti a zčásti jsme obě cítily, že "tudy by to šlo". 
Párkrát za život nastane okamžik, kdy potřebujeme udělat krok do neznáma a doufat, že to vyjde. A přesně tak jsme to udělaly my. Zvedly jsme kotvy a spustily je tady. Na samotě, mezi loukami, poli a lesy, u rybníků. Máme obrovskou hromadu zkušeností, nadšení, energii a chuť investovat ji do něčeho, co nám bude dávat smysl. Osobní rozvoj se promítá do mnoha oblastí našeho života. Vždyť každý se chce mít lépe. 
Rozhodly jsme se vytvořit zázemí pro všechny, kteří najdou odvahu se postavit svým tématům, pro ty, kteří chtějí v životě víc, než jen přežívat a chtějí hledat jak na to s naší podporou. Věříme, že takto investovaná energie má smysl. 
Tereza Škorpilová BA (Hons) - kouč, mentor a lektor
Již více než 18 let se pohybuji v prostředí lidských zdrojů v mezinárodních korporátních organizací. Během této doby jsem několikrát budovala svůj vlastní tým, postavila nová oddělení lidských zdrojů, byla v úzkém kontaktu s lídry těchto korporací nejen v ČR, ale i v zahraničí. 
Už od malička mě zajímaly souvislosti ve vztazích a to jak je udělat funkční a jak podpořit sebe a "své" lidi v osobním rozvoji.
Koučink jsem vystudovala před osmi lety v centru s mezinárodní akreditací v Koučink Centru v Praze a nabyté znalosti a dovednosti využívám aktivně dodnes.   
V současnosti jsem majitelkou Usedlosti Nouzov, kde budujeme vzdělávací centrum pro dospělé zaměřené na osobní rozvoj a vyhoření.
Bc. Markéta Mikulíčková - metodik a lektor
Vystudovala jsem andragogiku, víceletý sebezkušenostní výcvik Principy života a dlouhou dobu se zabývám vzděláváním dospělých na principech sebezkušenosti, jehož součástí byl i výcvik koučinku a mentoringu. 
Posledních pět let se věnuji tvorbě vzdělávacích platforem a edukativních systémů, seminářů a workshopů. V současnosti ve firmě EDUCAWAY s.r.o. uvádím na trh roční sebezkušenostní studium Se stravou v souladu a vytvářím podporu pro projekty osobního rozvoje na usedlosti Nouzov.  
Od roku 2018 společně s Terezou buduji Relaxační a vzdělávací centrum Usedlost Nouzov. 

Neváhejte, kontaktujte nás a objednejte si pobyt. 
Napište nám nebo zavolejte na tel: +420 737 218 507
Odeslat
Děkujeme za Vaši zprávu, obratem Vám odpovíme :-)